فروش دستگاه لیزر

شرکت تجهیزات پزشکی فرامد ، سالیان زیادی است که در زمینه واردات و فروش دستگاه لیزر فعالیت داشته و به علت خدمات گسترده ای که در قبال خرید محصولات خود به مشتریان ارائه می دهد ، بسیار محبوب گردیده است ؛ شرکت فرامد ، آماده عقد قرارداد با پزشکان ، کلینیک ها و سرمایه گذاران در زمینه پوست و زیبایی می باشد.

از خدمات ارائه دهنده شرکت فرامد در قبال خرید محصولات شان ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

  • ارسال رایگان دستگاه های لیزر به سراسر کشور
  • تحویل و نصب حضوری دستگاه ها به دست کارشناسان دارای مجوز و تائیدیه دانشگاه علوم پزشکی
  • ارائه آموزشات حرفه ای و رایگان اپراتور همراه با مدرک معتبر بین المللی
  • ارائه خدمات پس از فروش 12 ساله در تمامی نقاط کشور
  • ارائه گارانتی 2 ساله
  • 10 سال تضمین صد درصد تامین قطعات
  • و ده ها ویژگی منحصر به فرد دیگر

در ذیل به برخی از دستگاه های لیزر موجود در شرکت فرامد ، اشاره کرده ایم :

دستگاه هایفو Ultra U-One :

دستگاه Ultra U-One ، دارای ۷ کارتریج مخصوص صورت و بدن می‌باشد که به صورت 4D به منظور جوانسازی پوست و لاغری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه Hybrid Light :

نسل جدید رفع موهای زائد در سیستم نوری و دارای ۲ هند‌‌پیس OPT و DPL می‌باشد.این دستگاه با توان بالای ۴۰۰۰ وات و  جوابدهی بالاتر از SHR و ELIGHT به عنوان قدرتمندترین دستگاه نوری رفع موهای زائد معرفی می‌شود.

دستگاه Max Lase Pro :

با بهره‌‌گیری از متال تیوپ دارای عمر بسیار طولانی و پاور بالا نسبت به سایر دستگاه های CO2 Fractional می‌باشد. از این دستگاه در زمینه‌های پوست و زنان استفاده می‌شود.

دستگاه Q-Tech :

قدرتمندترین دستگاه کیوسوئیچ با پاور ۲۰۰۰ وات در جهان. این دستگاه به صورت استند قدرت رفع تاتو را در حد خیلی بالا دارد.

دستگاه Sculp Sure :

که با استفاده از طول موج ۱۰۶۴ مستقیما به لیپیدها  نفوذ کرده و دیواره ‌ی آنها را شکسته و باعث جاری شدن آنها در خون میشود که در نهایت توسط لنفسیت ها جمع آوری شده و از بین میرود. همچنین به علت وجود گرما در این مکانیسم همزمان با لاغری لیفت‌کنندگی هم اتفاق می‌افتد.

 دستگاه هیدرافیشیال H2-O2 Aqua facial pluse :

دارای ۶ هندپیس مختلف با استفاده از موتور پر قدرت آمریکایی، پاکسازی،لایه برداری،تغذیه‌ iرسانی به پوست را با استفاده از محلول‌های مخصوصی انجام داده و و پوست مرده را از سطح اپیدرم خارج می‌کند.

دستگاه Hybrid Lase Pro-U :

نسل جدید لیزر رفع موهای زائد است که با تکنولوژی Micro channel،توان بالا و عمر بالای لیزرسورس با تعداد شات ۵۰ میلیون بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

فروش دستگاه لیزر

دستگاه FiberLase Pro-U :

دستگاه Fiber Lase Pro-U ، انقلابی در لیزر رفع موهای زائد است. تکنولوژی منحصر به فرد این دستگاه،توان بالای لیزر سورس و عمر بینهایت اثآن با  تعداد شات ۱۰۰ میلیون این دستگاه را از دیگر دستگاه ها متمایز کرده است.

دستگاه هایفو Doublo :

دارای ۵ کارتریج مختلف برای جوانسازی و لاغری و یک هندپیس جداگانه واژینال می‌باشد.