دستگاه Hybrid Light

دستگاه Hybrid Light  : تا به امروز از تکنولوژی هایی به نام SHR و ELIGHT و IPL در شاخه دستگاه  های لایت ( نوری ) استفاده می کردند ، که هر یک از آن ها نقاط ضعفی داشته و متخصصین این صنعت مد اوما در پی برطرف کردن آن ها بودند.دستگاه Hybrid Light

تکنولوژی SHR ، به منظور رفع موهای زائد با ده شات در ثانیه عمل می کرد.

اما در حال حاضر تکنولوژی DPL 2020  با قدرت سی شات در ثانیه کیفیت  و سرعت عمل را افزایش داده و هم چنین به طور چشمگیری شدت درد و احتمال سوختگی را نیز کاهش داده است.

همچنین در آن تکنولوژی ها ، در اکثر مواقع به علت نبود امکان ساپورت انرژی لازم در تمامی شات های متوالی ، نیاز به تخلیه چند باره در یک ناحیه بود لازم به ذکر است این ضعف در تکنولوژی OPT ، برطرف شده و تمامی شات های متوالی آن دارای انرژی یکسان و بالا می باشند ، که میزان نتایج بسیار افزایش یافته است.

و بدین ترتیب :

دستگاه Hybrid Light  با دو هندپیس  OPT و DPL  و قدرت 4000 وات به عنوان قدرتمندترین دستگاه رفع موهای زائد در سیستم نوری ، شناخته می شود.

سوپر لامپ های کمپانی HERUES  ، با قابلیت یک میلیون شات از لحاظ هزینه  های مصرفی این دستگاه را بسیار مقرون به صرفه کرده است.

لیزر موهای زائد

در حال حاضر لیزر موهای زائد ، یکی از محبوب ترین روش های رفع موهای زائد بوده که طرفداران بسیاری دارد ؛ لازم به ذکر است این روش از قدرتمندترین روش رفع موهای زائد نیز می باشد ، که احتمال برگشت موهای زائد را بسیار کاهش می دهد.

هزینه دستگاه Hybrid Light

جهت اطلاع از هزینه این دستگاه ، باید با کارشناسان فروش دستگاه شرکت تحهیزات پزشکی فرامد تماس حاصل نمایید ؛ جهت اطلاع از راه های ارتباطی به صفحه تماس با فرامد سایت مراجعه فرمایید.