درباره تجهیزات پزشکی فرامد

شرکت فرامد فعالیت خود را با هدف ارتقای سطح علمی و ارائه تکنولوژی های نوین جهانی و خدمات متنوع و فراگیر در حیطه ی پوست و زیبایی آغاز نمود.
این شرکت در راستای تحولات اساسی جهت هم گامی علوم پزشکی در ایران با علوم پزشکی جهانی با پشتوانه نیروی متخصص و مجرب , تهیه اطلاعات علمی و صحیح روز دنیا , تحقیقات میدانی در زمینه پوست و زیبایی و کارشناسی دقیق و تخصصی , سعی در اجرای رسالت خود دارد.
شرکت فرامد ضمن بررسی دقیق نیاز روز , تمامی تلاش خود را , جهت ارائه خدمات همه جانبه در جامعه پزشکی خواهد کرد.
یک» واحد بازرگانی:
واحد بازرگانی شرکت فرامد توانسته است با بررسی های کامل و دقیق , حضور در نمایشگاه های بین المللی و بازدید از کمپانی های مطرح جهانی , انتخاب درستی با توجه به اصول درمانی و در عین حال نتیجه بخشی بالا و هزینه های مصرفی پایین داشته باشد و این شرکت مفتخر است در این عرصه نسبت به واردات تکنولوژی هایی اقدام نموده که تا به حال در کشور ایران به دلایل مختلف از جمله هزینه های بالا راه پیدا نکرده بودند.
دو» واحد مشاوره و فروش:
یکی از اصول بنیادی که می بایست در انتخاب دستگاه ها و همچنین کاربردی بودن آن ها توجه داشت بعد از مشاوره دقیق بنا بر نیاز کاربردی می باشد. شرکت فرامد با پشتوانه تیم مشاوره مجرب و متخصص در خصوص تجهیز کیلینک , نه تنها در خصوص انتخاب مناسب تکنولوژی و دستگاه , بلکه در رابطه با نحوه ی عملکرد صحیح تمام مطالب مورد نیاز را گفته و شماره کامل قبل از خرید اعمال می گردد.
سه» واحد فنی و مهندسی:
در واحد فنی و مهندسی شرکت فرامد , تیمی متخصص و تحصیل کرده در رشته های مربوطه و همچنین آموزش دیده در خصوص برطرف کردن تمامی مشکلات توسط کمپانی های مطرح جهانی , به صورت کاملا علمی و دقیق سعی بر رفع مشکلات و یا تعویض ملزومات مصرفی دارند.
یکی از اصول نهادینه شده در این واحد ارائه آموزش های لازم در خصوص نگهداری صحیح از دستگاه ها و چکاپ ادواری از محصولات ارائه شده توسط شرکت می باشد.
چهار» واحد خدمات مشاوره ای پس از فروش:
علارغم تصور بسیاری از اشخاص , حمایت مشاوره ای پس از خرید دستگاه های زیبایی و استارت کار, بسیار اهمیت بالاتری دارد که در شرکت فرامد توجه بسزایی در مشاوره های همه جانبه اعم از مشاوره های تبلیغاتی , برندینگ , مدیریت کلینیک و… با بهره مندی از تیمی منخصص در این باره صورت می گیرد.
پنج» واحد علمی:
در شرکت فرامد , توجه بسزایی در خصوص افزایش سطح علمی در حیطه تجهیزات پزشکی صورت می گیرد تیم متشکل از متخصص پوست , متخصص انلکت و لیزر و متخصص مدیریت اقتصادی با تحقیقات همه جانبه در خصوص نیاز های پوست و زیبایی و نیاز روز جامعه ایران توانسته اند برای اولین بار در ایران اطلاعات دسته اول و ایرانیزه شده را در غالب برگزاری سمینارها , همایش ها و ورکشاپ های رایگان در خدمت جامعه پزشکی قرار دهند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن در این زمینه فعالیت مطابق استاندارد های لازم صورت گیرد.
شش» واحد حقوقی:
یکی دیگر از حمایت های این شرکت از جامعه پزشکی , در اختیار گذاشتن تیمی مجرب از وکلای برتر ایران و واقف به امور پزشکی در خصوص پیشگیری و رفع مشکلات حقوقی می باشد تا بتوان در کنار انتخاب , کارکرد و پیشرفت , در چهارچوب قوانین به نتایج بالاتر و فارغ از هرگونه مشکلی رسید.