جوانسازی پوست

جوانسازی پوست : چین و چروک و خطوط اضافی از عوارضی هستند که با افزایش سن یا قرار گیری بیش از حد در مقابل تابش مستقیم آفتاب به روی پوست صورت ظاهر می شوند و زیبایی چهره را تحت تاثیر قرار می دهند. در واقع با بالا رفتن سن ، میزان کلاژن سازی و بافت چربی کاهش یافته و  پوست دچار افتادگی شده و از حالت صاف و سلامت در می آید.جوانسازی پوست

اما با توجه به پیشرفت های علم پزشکی ، امروزه روش ها و دستگاه های بسیاری به منظور جوانسازی پوست پدید آمده اند که مجددا شادابی و طراوت را به پوست باز می گردانند. به همین جهت از آنجایی که در حال حاضر انجام روش های جوانسازی بسیار مورد استقبال قرار گرفته ، پزشکان و کلینیک های زیبایی نیز همواره در صدد تهیه مطمئن ترین دستگاه های جوانسازی هستند تا بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند.

شرکت تجهیزات پزشکی فرامد در زمینه واردات دستگاه های جوانسازی ، لیزر موهای زائد و لاغری فعالیت داشته و آماده خدمت رسانی به پزشکان فعال در زمینه پوست و زیبایی ، کلینیک های پوست و سرمایه گذاران در زمینه زیبایی می باشد.

در ادامه به برخی از دستگاه های موجود اشاره خواهیم کرد.

دستگاه Ultra U-One

دستگاه  Ultra U-One در دو تیپ 2D و 4D و کارتریج هایی با عمق نفوذ 1.5 میلی متر تا 16 میلی متر مناسب با تمامی نواحی صورت و بدن عرضه می گردد.

میزان تخیله انرژی مناسب در این دستگاه تا 25 با دو فرکانس 4 و 7 مگاهرتز و همچنین توان 312 نقطه در یک شات با دقت عمل و مواجهه بالای این دستگاه را نسبت به سایر دستگاه های مشابه اثبات می کند.

همچنین تعداد شات هر کارتریج 10 هزار شات بوده که از لحاظ مصرفی ، این دستگاه را بسیار مقرون به صرفه کرده است.

دستگاه H2-O2 Aqua Facial Pluse

یکی از روش های به روز در جوانسازی و مراقبت های پوستی  استفاده از دستگاه های H2-O2 فشیال هست که در این روش با استفاده از مکانیسم های مختلف می توان برروی پوست تاثیرات موثر و به سزایی گذاشت.جوانسازی پوست

در دستگاه  H2o2 Aqua Facial Pluse با استفاده از موتور پر قدرت آمریکایی , محلول های مخصوصی برروی پوست پاشیده می شود و پوست مرده ( لایه شاخی ) پوست را از سطح اپیدرم خارج می کند و با استفاده از RF  و ایجاد حرارت در ناحیه درم موجب ایجاد کلاژن و سفت تر شدن پوست و لیفت می شود همچنین با ایجاد بخار سرد و هیدرودرمی موجب آب رسانی در سطح پوست شده که خود این طراوتی دوباره به پوست می دهد.

 دستگاه Hifu Doublo

هایفو یک روش غیر تهاجمی است که امواج اولتراسوند را از جهات مختلف وارد پوست می کند و در لایه ای از پوست به نام SMAS به صورت نقطه ای ایجاد حرارت بالایی کرده و موجب جمع شدن بافت در آن لایه می گردد.

این فرایند طی یک بار اعمال کردن به صورت نقاطی پشت سرهم انجام می گردد که در نهایت , لیفت بسیار مناسبی را حاصل می کند.

از هایفو در پوست و زیبایی جهت لیفت پوست صورت و بدن استفاده می شود و در افرادی که انتظار کلاژن سازی در آن ها پایین است به عنوان درمان مناسبی انتخاب می گردد.